Kategorii produktów

Dodaj: Wodoru energii przemysłowych inkubacji Base, Pokój 409, Standard w budynku, nr 1 Dangui Road, na południe Zhihui Avenue, Dantu District, Zhenjiang City w prowincji Jiangsu, Chiny

Kod pocztowy: 201612

Tel: + 86-511-80873088

Faks: + 86-511-80873089

Tłum: +8615862985234

Kontakty: Jack Wang

E-mail: jackwang@akwchina.com


Koparko-ładowarki

Detailed description
Koparko-ładowarki dopasowane do ciągnika TG1454


Parametry
TypuHW-03HW05HW06HW12
Moc (km)25-3040-5560-80120-140
Głębokość wykopu maksymalna (mm)1850210026003000
Maksymalna płaskie dno wykopu Głębokość (mm)1600200025002900
Maksymalny wysokość (mm)2500340035103900
Maksymalna wysokość (mm) wyładunku1400176020002200
Prześwit (mm)280290290290
Maksymalny promień (mm)2800336039304500
Dumpingu odległość (mm)1040118719452100
Pojemność łyżki m30.030.0480.060.2
UwagiPracy źródła zasilania jest opcjonalne wyjście hydrauliczne ciągnika lub moc.
Hot Tags: koparki, Chiny, producenci, dostawcy, fabryki, niska cena, najlepsze, produkty
Produkty powiązane
Feedback